Hovedside

Brukerutvalg

Henvisning

Ventetider

Rehabilitering - DAG

Rehabilitering - DØGN

Rehabilitering - GRUPPE

Egenbetalte tjenester

Faggrupper

For fagpersoner
   kontakt

Kosthold

Utleie

Bilder
 

 

 

 


 



 

 

                                                                                          

                                                                                                                                                                           

 

Kontakt-informasjon

Adresse: Vestre Toten veg 1530
               2846 Bøverbru
Telefon
Sentralbord: 61 19 91 00            Telefaks: 61 19 06 92

Organisasjonsnr: 932191482

e-post: post@steffensrud.no


         Navn                                 Stilling                                E-post  
Ole Jakob Dyrnes Daglig leder dyrnes@steffensrud.no
Solveig Bye Nielsen Kvalitetsleder, Leder Hotell og service Solveig.Bye.Nielsen@steffensrud.no
Jolita Glatkauskiene Overlege Jolita.Glatkauskiene@steffensrud.no
Svein Tore Amlien Rehabiliteringsleder SveinTore.Amlien@steffensrud.no
Tove Udnæseth Koordinator og fagansvarlig sykepleie Tove.Udnaeseth@steffensrud.no  
Merete Larsson Teamleder m/ fagansvar ergoterapi Merete.Larsson@steffensrud.no
Anna Oline Fossumstuen Teamleder AnnaOline.Fossumstuen@steffensrud.no
Linda Wold Martinsen Teamleder m/ fagansvar fysioterapi Linda.Wold.Martinsen@steffensrud.no
Tom Steinar Lunde Vaktmester TomSteinar.Lunde@steffensrud.no
Tone Kristin Pelsholen Leder Inntak_resepsjon ToneKristin.Pelsholen@steffensrud.no
Daiva Lesinskaite Leder renhold Daiva.Lesinskaite@steffensrud.no
Toini Olsby Bratli Kjøkkensjef ToiniOlsby.Bratli@steffensrud.no
Unni Engevold Nilsen It-ansvarlig Unni.Engevold.Nilsen@steffensrud.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2006 Steffensrud Rehabilitering AS                       
Webdesign og utvikling www.vestvik.as